Stypendia dla badaczek

Trwa nabór zgłoszeń do 22. edycji programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Aplikacje można składać do 15 kwietnia br. O roczne stypendium mogą się ubiegać magistrantki, doktorantki oraz badaczki przed habilitacją.
więcej o Stypendia dla badaczek
Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne. Wnioski można zgłaszać do 1 maja 2022 r.
więcej o Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne
Możliwości badań w obszarze biologii strukturalnej

We wtorek 29 marca odbędą się mini-warsztaty pt. Research facilities for structural biology at SOLARIS and MCB, których celem jest zapoznanie społeczności WBBiB z zapleczem badawczym partnerskich ośrodków UJ – Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS oraz Małopolskiego Centrum Biotechnologii.
więcej o Możliwości badań w obszarze biologii strukturalnej
Wyniki konkursów POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza wyniki konkursów na Indywidulane Granty Badawcze i Staże Zagraniczne ogłoszonych w dniu 3 lutego 2022 r.
więcej o Wyniki konkursów POB BioS
Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB

W dniach od 21 do 25 marca na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbywać się będą seminaria, panele dyskusyjne, wykłady, ćwiczenia i warsztaty dla studentów, doktorantów, dydaktyków oraz pracowników administracji, poświęcone metodyce oraz ewaluacji nauczania.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB