Wydziałowe spotkanie przedświąteczne

Zgodnie z tradycją, w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, w czwartek, 20 grudnia o godzinie 15.00 odbędzie się uroczyste wydziałowe spotkanie, połączone z kolędowaniem i opłatkiem. W związku z powyższym, w tym dniu od godziny 15.00 ogłoszone zostają godziny dziekańskie.
więcej o Wydziałowe spotkanie przedświąteczne
XLVI Szkoła Zimowa WBBiB

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 r. w Zakopanem odbywać się będzie XLVI Szkoła Zimowa WBBiB. Tematem przewodnim nadchodzącego wydarzenia jest „The light side of the Force”. Program wydarzenia jest dostępny na stronie szkolazimowa.pl
więcej o XLVI Szkoła Zimowa WBBiB
Nowe granty w konkursach NCN

16 listopada listopada NCN ogłosiło wyniki konkursów OPUS i PRELUDIUM. W bieżącej edycji środki na badania uzyskali dr K. Gawron, dr M. Krzykawska-Serda, dr hab. J. Kozieł, prof. dr hab. H. Rokita oraz mgr G. Bereta.
więcej o Nowe granty w konkursach NCN
Nagroda L’Oréal dla Aleksandry Synowiec

14 listopada w Zamku Ujazdowskim w Warszawie Aleksandra Synowiec z Zakładu Mikrobiologii odebrała nagrodę – stypendium naukowe L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki.
więcej o Nagroda L’Oréal dla Aleksandry Synowiec
Nagroda za artykuł naukowy w „Circulation Research”

Zespół dr hab. Ewy Zuby-Surmy z Zakładu Biologii Komórki został wyróżniony nagrodą przyznawaną przez wydawców prestiżowego czasopisma „Circulation Research” za najlepszy artykuł.
więcej o Nagroda za artykuł naukowy w „Circulation Research”