Finalne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości ostateczne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Finalne wyniki konkursu BMN 2019
Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia prowadzone na WBBiB

W ramach dodatkowych naborów nadal można się rekrutować na trzyletnie studia licencjackie na kierunki: Biochemia, Biofizyka molekularna i komórkowa, Bioinformatyka, oraz na dwuletnie studia magisterskie na kierunki: Biochemia, Biotechnologia molekularna i Bioinformatyka. Ponadto, trwa rekrutacja na płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology.
więcej o Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia prowadzone na WBBiB
„Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB

W Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnięty został 8. konkurs na „Diamentowy Grant”. W gronie zwycięzców znaleźli się Maciej Pudełek – student Biochemii, oraz Adrianna Musiał – studentka Biotechnologii molekularnej.
więcej o „Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB
Ciekawy artykuł autorstwa naukowców z Zakładu Biofizyki

W najnowszym numerze czasopisma „Scientific Reports” badacze z Zakładu Biofizyki WBBiB opublikowali pracę, w której pokazali, że melanina w komórkach czerniaka obniża zdolności przerzutowe tych komórek w warunkach in vivo w mysim modelu zwierzęcym.
więcej o Ciekawy artykuł autorstwa naukowców z Zakładu Biofizyki
Wręczenie dyplomów ukończenia studiów

Trwa ostatni tydzień egzaminów magisterskich. W piątek, 28 czerwca 2019 r. dyplomy ukończenia studiów odbiorą tegoroczni absolwenci kierunków Biotechnologia molekularna, Biofizyka, Biochemia, Bioinformatyka z biofizyką stosowaną oraz Molecular Biotechnology.
więcej o Wręczenie dyplomów ukończenia studiów