Wymiana akademicka

Dr Šárka Jelinkowa z Czech oraz dr Nada Tokodi z Serbii przez najbliższe dwa lata prowadzić będą badania na WBBiB dzięki stypendium z NAWA.
więcej o Wymiana akademicka
Rada Dyscypliny Nauki Biologiczne

​Prof. dr hab. Andrzej Kozik, kierownik Zakładu Biochemii Analitycznej, został wybrany na przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauki Biologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim na lata 2019-2020.
więcej o Rada Dyscypliny Nauki Biologiczne
​Otwarcie wystawy o prof. Szybalskim

Od 2 października, w holu głównym przy Gronostajowej 7 oglądać można wystawę pt. Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach. Wystawa została sprowadzona do Krakowa z inicjatywy prof. Józefa Dulaka z Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o ​Otwarcie wystawy o prof. Szybalskim
Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na WBBiB

2 października 2019 r. o godz. 10.00 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 oraz zaprzysiężenie nowo przyjętych studentów.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na WBBiB
Grant Fundacji DKMS dla dr Agaty Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej

Dr Agata Szade została laureatką I edycji konkursu o Grant Naukowy Fundacji DKMS dla młodych naukowców. Celem badań, które poprowadzi dr Szade, jest znalezienie sposobu na pozyskiwanie większej ilości krwiotwórczych komórek macierzystych od dawców.
więcej o Grant Fundacji DKMS dla dr Agaty Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej