Praca w „JCI Insight”

W „JCI Insight”, czasopiśmie wydawanym przez Amerykańskie Towarzystwo Badań Klinicznych (American Society for Clinical Investigation) ukazał się artykuł zespołu prof. Józefa Dulaka z Zakładu Biotechnologii Medycznej, w którym przedstawione zostały nowe mechanizmy dystrofii mięśniowej Duchenne’a (DMD).
więcej o Praca w „JCI Insight”
​Publikacja w „Redox Biology”

W prestiżowym czasopiśmie „Redox Biology” ukazał się artykuł autorstwa byłych i i obecnych pracowników i doktorantów WBBiB UJ, z Zakładów: Biofizyki, Biofizyki Obliczeniowej i Bioinformatyki, Biotechnologii Medycznej, Fizjologii i Biochemii Roślin oraz Biologii Komórki, a także z Małopolskiego Centrum Biotechnologii i Wydziału Chemii UJ.
więcej o ​Publikacja w „Redox Biology”
Europejskie Akademie Nauk ostrzegają

​Na stronie Polskiej Akademii Nauk opublikowany został raport Naukowej Rady Doradczej Akademii Europejskich (European Academies’ Science Advisory Council – EASAC) i Federacji Europejskich Akademii Medycznych (Federation of European Academies of Medicine – FEAM) poświęcony medycynie regeneracyjnej.
więcej o Europejskie Akademie Nauk ostrzegają
Nowe Prezydium Komitetu Biotechnologii PAN

Dnia 20 maja 2020 roku, w czasie wirtualnego posiedzenia prof. dr hab. Józef Dulak z Zakładu Biotechnologi Medycznej został wybrany zastępcą przewodniczącego Komitetu Biotechnologii PAN na kadencję 2020-2023.
więcej o Nowe Prezydium Komitetu Biotechnologii PAN
Najnowsze wyniki konkursów OPUS, PRELUDIUM, SONATA

W dniu 18 maja 2020 r. Koordynatorzy Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki przedstawili listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów OPUS 18, SONATA 15, PRELUDIUM 18.
więcej o Najnowsze wyniki konkursów OPUS, PRELUDIUM, SONATA