Zdobywcy Diamentowych Grantów 2020

​9 sierpnia 2020, na stronie MNiSW opublikowana została lista laureatów 9. konkursu zorganizowanego w ramach programu Diamentowy Grant.
więcej o Zdobywcy Diamentowych Grantów 2020
Strona POB BioS

Konkursy dla pracowników WBBiB w ramach programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza, Priorytetowy Obszar Badawczy – Biologia strukturalna i translacyjna (POB BioS)
więcej o Strona POB BioS
Artykuł w „Nature Communications”

W czasopiśmie „Nature Communications” ukazał się artykuł, którego współautorką jest dr Agata Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej. W pracy przedstawiono molekularną mapę naczyń krwionośnych w węzłach chłonnych oraz zdefiniowano subpopulacje komórek śródbłonka zaangażowane w rekrutację leukocytów.
więcej o Artykuł w „Nature Communications”
Zakończenie roku

Z dniem 31 lipca kończy się sesja letnia 2019/2020. W bieżącym semestrze, z powodu epidemii, na WBBiB nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku organizowane tradycyjnie w auli kompleksu dydaktyczno-bibliotecznego.
więcej o Zakończenie roku
Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców 2020

Wydziałowa Komisja ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich ogłosiła wyniki tegorocznego konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców i Doktorantów („BMN”). Środki finansowe otrzyma siedmioro doktorantów oraz czternaścioro pracowników WBBiB.
więcej o Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców 2020