Naukowcy z WBBiB w rankingu TOP2%

W opublikowanym niedawno rankingu najlepszych naukowców na świecie znaleźli się profesorowie Tadeusz Sarna, Józef Dulak, Jan Potempa oraz Jerzy Kruk.
więcej o Naukowcy z WBBiB w rankingu TOP2%
WBBiB dla szkół

​W sobotę, 14 listopada rozpoczął się jesienny cykl wykładów dla licealistów pt. „Spotkania w samo południe z biochemią, biofizyką i biotechnologią”. Po raz pierwszy wykłady są transmitowane w Internecie.
więcej o WBBiB dla szkół
Zaproszenie na webinarium

Prof. Józef Dulak, zastępca przewodniczącego Komitetu Biotechnologii PAN, zaprasza społeczność WBBiB do udziału w webinarium pt. „Wyzwania i możliwości medycyny regeneracyjnej: Raport EASAC-FEAM z polskiej perspektywy”. Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2020 r. w godzinach od 10.00 do 14.00.
więcej o Zaproszenie na webinarium
Dr Krzysztof Szade laureatem konkursu Mozart

​Dr Krzysztof Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej został laureatem międzynarodowego dwustronnego konkursu MOZART na polsko-austriackie projekty badawcze.
więcej o Dr Krzysztof Szade laureatem konkursu Mozart
Stypendium naukowe „Polityki”

Dr Krzysztof Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej został laureatem konkursu Nagrody Naukowe „Polityki” w kategorii Nauki o Życiu.
więcej o Stypendium naukowe „Polityki”