Życzenia

Zbliża się koniec roku, który niespodziewanie odmienił nasze codzienne życie. Nadchodzą święta - czas nadziei, uspokojenia, bliskości.
więcej o Życzenia
​Dr Sylwia Bobis-Wozowicz laureatką konkursu TANGO

Badaczka z Zakładu Biologii Komórki uzyskała 250 tys. zł na realizację projektu pt. „Innowacyjny lek do leczenia zwłóknień narządowych”.
więcej o ​Dr Sylwia Bobis-Wozowicz laureatką konkursu TANGO
Profesor Madeja w Radzie Uczelni

W dniu 25 listopada 2020 roku Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego powołał prof. Zbigniewa Madeję, kierownika Zakładu Biologii Komórki oraz poprzedniego Dziekana WBBiB, na członka Rady Uczelni na kadencję 2021–2024.
więcej o Profesor Madeja w Radzie Uczelni
Profesor Dulak uhonorowany nagrodą FPWS

Zarząd Fundacji Profesora Wacława Szybalskiego, na posiedzeniu w dniu 6 listopada 2020 r., podjął decyzję o przyznaniu profesorowi Józefowi Dulakowi z Zakładu Biotechnologii Medycznej WBBiB UJ Nagrody Specjalnej.
więcej o Profesor Dulak uhonorowany nagrodą FPWS
Nie żyje profesor James Travis

26 listopada 2020 r., w wieku 85 lat zmarł prof. James Travis, doktor honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni współpracownik, mentor i przyjaciel pracowników Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.
więcej o Nie żyje profesor James Travis