Podsumowanie Szkoły Zimowej

W dniach 11–13 lutego na WBBiB odbyła się XLVIII Szkoła Zimowa zatytułowana „From proton to proteome”. Organizatorem tegorocznego wydarzenia był Zakład Biofizyki.
więcej o Podsumowanie Szkoły Zimowej
Publikacja w „Chemical Reviews”

W prestiżowym czasopiśmie „Chemical Reviews” (IF 52) ukazał się artykuł, którego autorami są pracownicy Zakładu Biofizyki Molekularnej – dr hab. Marcin Sarewicz, doktorzy Sebastian Pintscher, Rafał Pietras, Arkadiusz Borek i Łukasz Bujnowicz oraz prof. Artur Osyczka.
więcej o Publikacja w „Chemical Reviews”
Doktorat honoris causa dla prof. Jana Potempy

​Uniwersytet Amsterdamski (UvA) przyznał tytuł doktora honoris causa prof. Janowi Potempie – biochemikowi i mikrobiologowi z WBBiB. Uroczystość odbyła się online 8 stycznia 2021 r.
więcej o Doktorat honoris causa dla prof. Jana Potempy
Nowa Pracownia na WBBiB

1 stycznia 2021 r. Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Roślin został przekształcony w wydziałową Pracownię Metabolomiki. Kierownikiem nowej jednostki został dr hab. Dariusz Dziga.
więcej o Nowa Pracownia na WBBiB
XLVIII Szkoła Zimowa

W dniach 11-13 lutego na WBBiB odbywać się będzie XLVIII Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „From proton to proteome”. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Zakład Biofizyki.
więcej o XLVIII Szkoła Zimowa