Wydziałowy konkurs na granty dla młodych naukowców i doktorantów

Do 1 marca 2018 r. młodzi (do 35 roku życia) pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni (asystenci i adiunkci) oraz doktoranci WBBiB mogą zgłaszać wnioski o przyznanie finansowania na prowadzenie własnych projektów badawczych. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej WBBiB w części „Badania, Projekty, Publikacje”. Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie ds. ogólnych.
więcej o Wydziałowy konkurs na granty dla młodych naukowców i doktorantów
Nowe granty z NCN

15 lutego na stronach NCN zostały opublikowane wyniki konkursów SONATA 13, SONATA BIS 7, HARMONIA 9 oraz MAESTRO 9. Środki na badania w ramach trzech spośród w/w programów uzyskali: dr Maja Sochalska z Zakładu Mikrobiologii, dr Patrycja Kwiecińska z Zakładu Immunologii, dr hab. Katarzyny Miękus z Zakładu Biochemii Ogólnej oraz prof. Witold Korytowski z Zakładu Biofizyki
więcej o Nowe granty z NCN