Rozdział o sirtuinach w książce o sirtuinach

Na początku marca 2021 nakładem prestiżowego wydawnictwa Academic Press – Elsevier ukazała się monografia pod redakcją Kennetha Maiese pt. „Sirtuin Biology in Cancer and Metabolic Disease”.
więcej o Rozdział o sirtuinach w książce o sirtuinach
Wirtualne Dni Otwarte UJ

Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny zaprasza maturzystów oraz kandydatów na studia na Dni Otwarte. W tym roku odbędą się one w formie wirtualnej, w dniach 25–26 marca.
więcej o Wirtualne Dni Otwarte UJ
Stypendia Ministra Edukacji i Nauki

​Z końcem lutego troje studentów WBBiB otrzymało stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia. Wszystkie wyróżnione osoby reprezentują kierunek biotechnologia molekularna.
więcej o Stypendia Ministra Edukacji i Nauki
Naukowcy z Zakładu Biofizyki Komórki laureatami nagrody MEiN

Za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności wdrożeniowej zostali nagrodzeni prof. dr hab. Jerzy Dobrucki oraz doktorzy – Magdalena Kordon, Mirosław Zarębski i Kamil Solarczyk.
więcej o Naukowcy z Zakładu Biofizyki Komórki laureatami nagrody MEiN
Granty dla młodych naukowców

Ruszył wydziałowy Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Doktorantów WBBiB. Do 19 marca 2021 r. pracownicy WBBiB (naukowi, naukowo-dydaktyczni oraz techniczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci WBBiB mogą składać DROGĄ ELEKTRONICZNĄ projekty badań i wnioski o przyznanie środków na ich sfinansowanie.
więcej o Granty dla młodych naukowców