Genetyczne nożyczki w walce z wirusami RNA

Na stronie nauka.uj.edu.pl ukazał się artykuł popularnonaukowy autorstwa profesora Józefa Dulaka na temat najnowszych badań dotyczących możliwościom wykorzystania systemów CRISPR-Cas do walki z SARS-Cov-2.
więcej o Genetyczne nożyczki w walce z wirusami RNA
OPUS w Zakładzie Biofizyki Komórki

Profesor Jerzy Dobrucki z Zakładu Biofizyki Komórki został laureatem konkursu OPUS 20 + LAP zorganizowanego przez Narodowe Centrum Nauki.
więcej o OPUS w Zakładzie Biofizyki Komórki
Rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia prowadzone na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. W dniach 15 i 16 lipca odbędą się egzaminy wstępne na studia II stopnia, na kierunki Biofizyka molekularna i komórkowa, Bioinformatyka, Biochemia oraz Biotechnologia Molekularna.
więcej o Rekrutacja na studia
Granty w konkursie SONATA

​Czworo naukowców z WBBiB zostało laureatami 16 edycji konkursu SONATA zorganizowanego przez Narodowe Centrum Nauki.
więcej o Granty w konkursie SONATA
Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców.

Wydziałowa Komisja ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich rozstrzygnęła konkurs na granty dla młodych naukowców i ogłosiła listę laureatów.
więcej o Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców.