Wspomnienie o Natalii

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą Doktorantkę i Koleżankę, mgr Natalię Marcol-Rumak, która po trzech miesiącach zmagania z chorobą zmarła 8 stycznia 2022 roku.
więcej o Wspomnienie o Natalii
XLIX Szkoła Zimowa WBBiB

XLIX Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „Omics research – from methodology to application” odbędzie się w Krakowie w dniach 22–24 lutego 2022 roku.
więcej o XLIX Szkoła Zimowa WBBiB
​Dr Krzysztof Szade zdobywcą prestiżowego grantu ERC

Dr Krzysztof Szade jest jednym z 397 młodych naukowców, którym Europejska Rada ds. Badań Naukowych (ERC) przyznała tzw. grant na start (starting grant).
więcej o ​Dr Krzysztof Szade zdobywcą prestiżowego grantu ERC
Zmiany w Zakładzie Biofizyki

1 stycznia w strukturze WBBiB pojawi się nowa jednostka. Z Zakładu Biofizyki zostanie wyodrębniony Zakład Biofizyki i Biologii Nowotworów. Kierownictwo nad nim obejmie dr hab. Martyna Elas, natomiast szefową Zakładu Biofizyki będzie dr hab. Anna Wiśniewska-Becker.
więcej o Zmiany w Zakładzie Biofizyki
Dr Tomasz Róg – wspomnienie

​Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci dr. Tomasza Roga, kolegi i współpracownika, wychowanka IBM i adiunkta na Wydziale Biotechnologii, w ostatnich latach związanego z Uniwersytetem w Helsinkach.
więcej o Dr Tomasz Róg – wspomnienie