Żegnamy prof. Krystynę Urbańską

W piątek, 22 kwietnia zmarła pani Profesor Krystyna Urbańska. Biofizyk, nauczyciel akademicki. Całą karierę naukową i zawodową (1975–2020) związała z Uniwersytetem Jagiellońskim. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 27 kwietnia 2022 r. w Naramie.
więcej o Żegnamy prof. Krystynę Urbańską
Stypendia dla badaczek

Trwa nabór zgłoszeń do 22. edycji programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Aplikacje można składać do 15 kwietnia br. O roczne stypendium mogą się ubiegać magistrantki, doktorantki oraz badaczki przed habilitacją.
więcej o Stypendia dla badaczek
Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne. Wnioski można zgłaszać do 1 maja 2022 r.
więcej o Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne
Możliwości badań w obszarze biologii strukturalnej

We wtorek 29 marca odbędą się mini-warsztaty pt. Research facilities for structural biology at SOLARIS and MCB, których celem jest zapoznanie społeczności WBBiB z zapleczem badawczym partnerskich ośrodków UJ – Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS oraz Małopolskiego Centrum Biotechnologii.
więcej o Możliwości badań w obszarze biologii strukturalnej
Wyniki konkursów POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza wyniki konkursów na Indywidulane Granty Badawcze i Staże Zagraniczne ogłoszonych w dniu 3 lutego 2022 r.
więcej o Wyniki konkursów POB BioS