EUROBIOTECH 2022

W dniach 20-22 czerwca w Krakowie odbywa się kongres EUROBIOTECH 2022. Zapraszamy do udziału w sesjach on-line dostępnych dla wszystkich zainteresowanych.
więcej o EUROBIOTECH 2022
​Webinar dla tegorocznych maturzystów oraz licencjuszy

W czerwcu studenci z Wydziału poprowadzili na Facebooku webinar dla osób zainteresowanych studiowaniem na WBBiB.
więcej o ​Webinar dla tegorocznych maturzystów oraz licencjuszy
Etyka i badania kliniczne

W środę, 15 czerwca prof. Jonathan Kimmelman z Uniwersytetu McGilla w Montrealu wygłosi na WBBiB wykład pt. „Ethical and policy issues with individualized clinical trials”.
więcej o Etyka i badania kliniczne
​Centrum Doskonałości Naukowej Dioscuri

W wyniku rozstrzygnięcia 4. międzynarodowego konkursu ogłoszonego przez Towarzystwo Maxa Plancka i Narodowe Centrum Nauki, latem 2022 roku, na WBBiB powstanie Centrum Doskonałości Naukowej Dioscuri kierowane przez dr. Przemysława Nogłego.
więcej o ​Centrum Doskonałości Naukowej Dioscuri
IV UV4Plants Network Meeting

W dniach 3–6 lipca na Uniwersytecie Jagiellońskim w Auditorium Maximum odbędzie się międzynarodowa konferencja zorganizowana w ramach działalności International Association for Plant UV Research.
więcej o IV UV4Plants Network Meeting