Nagroda za wystąpienie ustne

Dr hab. Anna Grochot-Przęczek z Zakładu Biotechnologii Medycznej otrzymała nagrodę w kategorii najlepszy wykład za wystąpienie pt. Novel atypical functions of Nrf2 and Keap1 in endothelial cells w trakcie 24. konferencji z cyklu Paris Redox Meeting.
więcej o Nagroda za wystąpienie ustne
EMBO Scientific Exchange Grant

Elwira Nieboga, doktorantka z Zakładu Mikrobiologii, uzyskała finansowanie w ramach EMBO Scientific Exchange Grant
więcej o EMBO Scientific Exchange Grant
Wyniki konkursu Research Support Module

Wydziałowa komisja podała wyniki konkursu na dofinansowanie badań doktorantów i uczestników studiów doktoranckich na WBBiB ogłoszonego w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Wyniki konkursu Research Support Module
Zwycięstwo biotechnologii

Kierunek biotechnologia na WBBiB po raz dziewiąty z rzędu na I miejscu w rankingu Perspektyw.
więcej o Zwycięstwo biotechnologii
Szkoła multi-omiczna

W dniach 2–3 czerwca 2022 w Auditorium Maximum odbyły się warsztaty pt. Multi-omics Training School zorganizowane w ramach akcji COST przez Zakład Biochemii Ogólnej oraz European Cholangiocarcinoma Network (EURO-CHOLANGIO-NET).
więcej o Szkoła multi-omiczna