Wyróżnienie w konkursie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego

Dr Natalia Pydyn z Zakładu Biochemii Ogólnej otrzymała wyróżnienie w dorocznym konkursie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego i firmy Merck Sp. z o.o. na najlepszą pracę doktorską z biochemii.
więcej o Wyróżnienie w konkursie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego
Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne. Wnioski można zgłaszać do 26 września 2022 r.
więcej o Dodatkowy nabór w konkursie na staże zagraniczne
Odszedł profesor Hyde

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, iż 13 sierpnia 2022 r. w wieku 90 lat zmarł profesor James S. Hyde, biofizyk, światowej sławy specjalista w dziedzinie spektroskopii EPR oraz obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MRI), doktor honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Odszedł profesor Hyde
Nagroda za najlepszy plakat

Mgr Weronika Szukała z Zakładu Biochemii Ogólnej otrzymała nagrodę za najlepszy plakat na Kongresie FEBS w Lizbonie.
więcej o Nagroda za najlepszy plakat
​Nowi członkowie PAU

W dniu 11 czerwca 2022 r. w trakcie Uroczystego Posiedzenia ogłoszone zostały nazwiska nowo wybranych członków Polskiej Akademii Umiejętności.
więcej o ​Nowi członkowie PAU