Konkursy POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza kolejną edycję konkursów na Staże Zagraniczne oraz Indywidualne Granty Badawcze. Działania finansowane są z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Konkursy POB BioS
Minikonferencja na III Kampusie UJ

​W dniach 26–27 czerwca 2023 r. na III Kampusie odbędzie się konferencja pt. „Paths to frontier research: what is just Starting at the Jagiellonian University” organizowana przez Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii we współpracy z Działem Spraw Zagranicznych UJ.
więcej o Minikonferencja na III Kampusie UJ
Staż w USA

​Prof. Ewa Zuba-Surma z Zakładu Biologii Komórki uzyskała prestiżowe stypendium Fundacji Kościuszkowskiej na realizację badań w USA.
więcej o Staż w USA
Najlepsze wystąpienie ustne

Wyróżnienie dla mgr Marty Przymuszały na V Środkowoeuropejskim Kongresie Biomedycznym.
więcej o Najlepsze wystąpienie ustne
Doktorat honorowy dla profesor Ady Yonath

W piątek, 26 maja 2023 o godzinie 13.00 w Auli Collegium Novum przy ulicy Gołębiej 24 odbędzie się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego profesor Adzie Yonath.
więcej o Doktorat honorowy dla profesor Ady Yonath