Wydziałowe spotkanie przedświąteczne

Zgodnie z tradycją, w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, w czwartek, 20 grudnia o godzinie 15.00 odbędzie się uroczyste wydziałowe spotkanie, połączone z kolędowaniem i opłatkiem. W związku z powyższym, w tym dniu od godziny 15.00 ogłoszone zostają godziny dziekańskie.
więcej o Wydziałowe spotkanie przedświąteczne

XLVI Szkoła Zimowa WBBiB

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 r. w Zakopanem odbywać się będzie XLVI Szkoła Zimowa WBBiB. Tematem przewodnim nadchodzącego wydarzenia jest „The light side of the Force”. Rejestracja na konferencję odbywa się do 31 grudnia b.r. za pośrednictwem strony internetowej: szkolazimowa.pl
więcej o XLVI Szkoła Zimowa WBBiB

Nowe granty w konkursach NCN

16 listopada listopada NCN ogłosiło wyniki konkursów OPUS i PRELUDIUM. W bieżącej edycji środki na badania uzyskali dr K. Gawron, dr M. Krzykawska-Serda, dr hab. J. Kozieł, prof. dr hab. H. Rokita oraz mgr G. Bereta.
więcej o Nowe granty w konkursach NCN

Nagroda L’Oréal dla Aleksandry Synowiec

14 listopada w Zamku Ujazdowskim w Warszawie Aleksandra Synowiec z Zakładu Mikrobiologii odebrała nagrodę – stypendium naukowe L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki.
więcej o Nagroda L’Oréal dla Aleksandry Synowiec

Nagroda za artykuł naukowy w „Circulation Research”

Zespół dr hab. Ewy Zuby-Surmy z Zakładu Biologii Komórki został wyróżniony nagrodą przyznawaną przez wydawców prestiżowego czasopisma „Circulation Research” za najlepszy artykuł.
więcej o Nagroda za artykuł naukowy w „Circulation Research”