Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Profesor Leslie Dutton na „Herbatce przy Gronostajowej"

Profesor Leslie Dutton na „Herbatce przy Gronostajowej"

W środę, 9 maja profesor Leslie Dutton, światowej klasy specjalista w dziedzinie bioenergetyki molekularnej, wygłosi wykład pt. „Toward biogenesis of first-principles designed light- and redox- proteins functional in living cells”. Wykład odbędzie się o godzinie 14.00 w sali D107. Profesor Dutton przyjeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Molekularnej.
więcej o Profesor Leslie Dutton na „Herbatce przy Gronostajowej"
Dzień Otwarty Kampusu UJ

Dzień Otwarty Kampusu UJ

W sobotę, 12 maja, w ramach Święta Uniwersytetu III Kampus UJ otwiera swe podwoje dla mieszkańców Krakowa. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w pokazach i warsztatach przygotowanych z tej okazji przez pracowników WBBiB.
więcej o Dzień Otwarty Kampusu UJ
Wykłady profesora Thoru Pedersona

Wykłady profesora Thoru Pedersona

W dniach od 9 do 17 maja profesor Pederson z University of Massachusetts Medical School wygłosi na WBBiB serię wykładów pod tytułem Advances in the Molecular and Cell Biology of Gene Expression poświęconych procesom zachodzącym w jądrze komórkowym. Dodatkowo, 15 maja odbędzie się prelekcja na temat historii Nagrody Nobla. Profesor Pederson przejeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Komórki.
więcej o Wykłady profesora Thoru Pedersona
Ruszyły przygotowania do „Pikniku pod dębem”

Ruszyły przygotowania do „Pikniku pod dębem”

Zakład Biofizyki zaprasza gorąco do wzięcia udziału w „Pikniku pod dębem”. Tegoroczna edycja tego niezwykłego wydarzenie odbędzie się w piątek 8 czerwca, pod hasłem „Zdrowo czy nie zdrowo, ale na sportowo”. Specjalnie z myślą o kreatywnych studentach już teraz przygotowane zostały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Informacje o konkursach dla pracowników wkrótce.
więcej o Ruszyły przygotowania do „Pikniku pod dębem”
Wizyta prof. Juliana Kinderlerera

Wizyta prof. Juliana Kinderlerera

W dniach od 23 do 27 kwietnia gościć będziemy na WBBiB profesora Juliana Kinderlerera. Profesor Kinderlerer w latach 2006-2016 przewodniczył Europejskiej Grupie Etyki w Nauce i Nowych Technologiach (EGE). W czasie swego pobytu wygłosi 6 wykładów, za które studenci i doktoranci WBBiB mogą otrzymać 1 punkt ECTS. Profesor Kinderlerer przyjeżdża do Krakowa na zaproszenie dr. Gregora Beckera z Zakładu Biofizyki.
więcej o Wizyta prof. Juliana Kinderlerera