Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

Tegoroczny piknik, który odbył się 31 maja, był między innymi okazją do uczczenia 10. rocznicy powstania wydziałowego chóru, a aukcja roślin pozwoliła zgromadzić wyjątkowo duże środki na dwie organizacje pożytku publicznego.
więcej o Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"
Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ

Od środy, 12 czerwca, do niedzieli 23 czerwca, poprzez ERK będzie się można rekrutować do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, w ramach której WBBiB prowadzić będzie swój program kształcenia. Egzamin wstępny zaplanowany został na 2 lipca, a rozmowa kwalifikacyjna na 5 lipca 2019 r.
więcej o Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ
Wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze

Znamy zwycięzców kolejnej edycji konkursu na Studenckie Projekty Badawcze. Własne badania poprowadzi przez następny rok 7 zespołów.
więcej o Wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze
Nagroda w konkursie FameLab

Dr Paweł Jedynak z Zakładu Biochemii i Fizjologii Roślin został jednym z trzech zwycięzców tegorocznej, 8. edycji konkursu dla naukowców FameLab. Finał konkursu odbył się w piątek w Warszawie.
więcej o Nagroda w konkursie FameLab
Studenckie Projekty Badawcze - harmonogram prezentacji

W poniedziałek, 27 maja, w godz. od 9.15 do 11.45 studenci WBBiB będą prezentować swoje Projekty Badawcze przed komisją. W tym roku do konkursu SPB zgłosiło się 10 zespołów.
więcej o Studenckie Projekty Badawcze - harmonogram prezentacji