Doktorat honoris causa dla prof. Jana Potempy

​Uniwersytet Amsterdamski (UvA) przyznał tytuł doktora honoris causa prof. Janowi Potempie – biochemikowi i mikrobiologowi z WBBiB. Uroczystość odbyła się online 8 stycznia 2021 r.
więcej o Doktorat honoris causa dla prof. Jana Potempy
Nowa Pracownia na WBBiB

1 stycznia 2021 r. Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Roślin został przekształcony w wydziałową Pracownię Metabolomiki. Kierownikiem nowej jednostki został dr hab. Dariusz Dziga.
więcej o Nowa Pracownia na WBBiB
XLVIII Szkoła Zimowa

W dniach 11-13 lutego na WBBiB odbywać się będzie XLVIII Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „From proton to proteome”. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Zakład Biofizyki.
więcej o XLVIII Szkoła Zimowa
Odeszła dr hab. Jolanta Sroka

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy społeczność WBBiB o nagłej śmierci dr hab. Jolanty Sroki, prof. UJ, z Zakładu Biologii Komórki.
więcej o Odeszła dr hab. Jolanta Sroka
Koncert Noworoczny

Uniwersytet Jagielloński, Filharmonia Krakowska oraz KBF zapraszają na wyjątkowy Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny – dostępny na platformie VOD PLAY KRAKÓW!
więcej o Koncert Noworoczny