Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB

W dniach od 21 do 25 marca na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbywać się będą seminaria, panele dyskusyjne, wykłady, ćwiczenia i warsztaty dla studentów, doktorantów, dydaktyków oraz pracowników administracji, poświęcone metodyce oraz ewaluacji nauczania.

Z programem wydarzeń ogólnouczelnianych można się zapoznać na oficjalnej stronie TJK

Lista inicjatyw przygotowanych specjalnie z myślą o studentach i pracownikach WBBiB dostępna jest poniżej w części PLIKI DO POBRANIA.

Na naszym Wydziale odbędą się:

• warszaty pt. Wykorzystanie Microsoft OneNote w monitorowaniu pracy studentów
  • spotkanie z psychologiem pt. Jak pokonać stres i zadbać o siebie w trudnych czasach?

oraz

• spotkania z pracodawcami trzech firm biotechnologicznych, w których studenci WBBiB mogą znaleźć zatrudnienie. Pracujący w tychże firmach  absolwenci WBBiB podpowiedzą jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, i jakie umiejętności są atutem w pozyskiwaniu pracy.

Organizatorzy gorąco zachęcają do wzięcia udziału w/w wydarzeniach.

pdf
Plakat z harmonogramem spotkań na WBBiB i odnośnikami do formularzy rejestracyjnych