XLIX Szkoła Zimowa WBBiB

XLIX Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „Omics research – from methodology to application” odbędzie się w Krakowie w dniach 22–24 lutego 2022 roku.

W planie konferencji obok standardowych referatów i sesji posterowych uwzględnione zostały szkolenia, których celem jest możliwie kompleksowe wprowadzenie uczestników do metodyki badań omicznych. Zajęcia obejmujące cztery bloki tematyczne –  genomikę, transkryptomikę, proteomikę oraz metabolomikę – będą prowadzone przez ekspertów z WBBiB oraz innych jednostek UJ.

Opłata rejestracyjna, przeznaczona w dużej mierze na pokrycie kosztów posiłków, została uzależniona od statusu uczestników i wynosi odpowiednio 80 zł dla studentów oraz 120 zł dla doktorantów i pracowników WBBiB.

Program konferencji jest dostępny na stronie konferencji pod adresem: https://winterschool.wbbib.uj.edu.pl

Organizatorem tegorocznej Szkoły jest Pracownia Metabolomiki, pod kierownictwem dr. hab. Dariusza Dzigi. Chęć udziału w szkole należy zgłaszać do 14 stycznia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Szkoły.