AKTUALNOŚCI Z ROKU 2021

Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców.

Wydziałowa Komisja ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich rozstrzygnęła konkurs na granty dla młodych naukowców i ogłosiła listę laureatów.
więcej o Wyniki konkursu na wydziałowe granty dla młodych naukowców.
Praca w czasopiśmie „Leukemia”

Zespół kierowany przez prof. dr hab. Ewę Zubę-Surmę opublikował artykuł pt. „Extracellular vesicles from human iPSCs enhance reconstitution capacity of cord blood-derived hematopoietic stem and progenitor cells” w prestiżowym czasopiśmie „Leukemia” (IF 8,665) należącym do grupy Nature.
więcej o Praca w czasopiśmie „Leukemia”
Grant Naukowej Fundacji Polpharmy

Dr Jerzy Kotlinowski z Zakładu Biochemii Ogólnej został jednym z trzech laureatów XIX edycji konkursu badawczego Naukowej Fundacji Polpharmy.
więcej o Grant Naukowej Fundacji Polpharmy
Ranking Kierunków Studiów „Perspektyw”

Studia z biotechnologii prowadzone na WBBiB UJ pierwsze w rankingu „Perspektyw”, ex aequo z kierunkiem na UW.
więcej o Ranking Kierunków Studiów „Perspektyw”
Stypendium START dla doktorantki z WBBiB

Prestiżowe stypendium Fundacji na rzecz Nauki Polskiej dla doktorantki z Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o Stypendium START dla doktorantki z WBBiB