Studencka konferencja GENOMICA

W najbliższy weekend (5-7 kwietnia 2019) studenci z koła „Mygen” zapraszają na "Genomikę", czyli ogólnopolską konferencję dla młodych naukowców poświęconą genetyce. Odbywające się już po raz piąty wydarzenie z roku na rok nabiera renomy i gromadzi coraz więcej uczestników.

W dniach od 5 do 7 kwietnia w Krakowie odbędzie się piąta edycja Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej  „Genomica" organizowanej wspólnie przez działające przy WBBiB Koło Studentów Biotechnologii „Mygen" oraz Koło Genetyków UJ.

Do wzięcia udziału w konferencji i wygłoszenie wykładów otwartych zaproszeni zostali goście specjalni w osobach: prof. dr hab. Ewy Bartnik (Uniwersytet Warszawski, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN), prof. Jochena Hessa (German Cancer Research Center), dr. Krzysztofa Kusia (University of Oxford), dr. hab. Mirosława Bika-Multanowskiego (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz prof. dr hab. Wiesława Babika (Uniwersytet Jagielloński).

Wykłady odbywać się będą w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych przy ul. Gronostajowej 9. Informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie internetowej www.genomica.pl oraz na Facebooku – fb.com/genomica.uj

Do pobrania w pliku pdf: program wykładów otwartych.