AKTUALNOŚCI Z ROKU 2019

Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

14.06.2019
Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości wstępne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich. W roku 2019 finansowanie otrzymało 13 doktorantów i 5 pracowników WBBiB
więcej o Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Nominacja do tytułu Symbol 2019

14.06.2019
Projekt kierowany przez dr hab. Ewę Zubę-Surmę stał się podstawą do nominowania WBBiB do tytułu Symbol 2019 w ramach programu promocyjnego prowadzonego wspólnie przez redakcje „Monitora Rynkowego” i „Monitora Biznesu”.
więcej o Nominacja do tytułu Symbol 2019

Medal PLUS RATIO QUAM VIS dla profesora Simona

14.06.2019
​W czwartek, 13 czerwca, prof. John Douglas Simon, wybitny chemik i obecny rektor Uniwersytetu Lehigh w Bethlehem (Pensylwania, USA) został wyróżniony przez Uniwersytet Jagielloński srebrnym medalem PLUS RATIO QUAM VIS za rozwój współpracy pomiędzy Uniwersytetem Duke’a (Durham, Karolina Północna, USA) a naukowcami z Krakowa.
więcej o Medal PLUS RATIO QUAM VIS dla profesora Simona

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

07.06.2019
Na WBBiB otwarte zostały nowe kierunki studiów. To Bioinformatyka (trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie studia magisterskie), Biofizyka molekularna i komórkowa (dwuletnie studia magisterskie oraz płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology – na które po raz pierwszy mogą się zapisywać Polacy.
więcej o Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

04.06.2019
Tegoroczny piknik, który odbył się 31 maja, był między innymi okazją do uczczenia 10. rocznicy powstania wydziałowego chóru, a aukcja roślin pozwoliła zgromadzić wyjątkowo duże środki na dwie organizacje pożytku publicznego.
więcej o Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ

03.06.2019
Od środy, 12 czerwca, do niedzieli 23 czerwca, poprzez ERK będzie się można rekrutować do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, w ramach której WBBiB prowadzić będzie swój program kształcenia. Egzamin wstępny zaplanowany został na 2 lipca, a rozmowa kwalifikacyjna na 5 lipca 2019 r.
więcej o Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ

Wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze

28.05.2019
Znamy zwycięzców kolejnej edycji konkursu na Studenckie Projekty Badawcze. Własne badania poprowadzi przez następny rok 7 zespołów.
więcej o Wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze

Nagroda w konkursie FameLab

23.05.2019
Dr Paweł Jedynak z Zakładu Biochemii i Fizjologii Roślin został jednym z trzech zwycięzców tegorocznej, 8. edycji konkursu dla naukowców FameLab. Finał konkursu odbył się w piątek w Warszawie.
więcej o Nagroda w konkursie FameLab

Studenckie Projekty Badawcze - harmonogram prezentacji

23.05.2019
W poniedziałek, 27 maja, w godz. od 9.15 do 11.45 studenci WBBiB będą prezentować swoje Projekty Badawcze przed komisją. W tym roku do konkursu SPB zgłosiło się 10 zespołów.
więcej o Studenckie Projekty Badawcze - harmonogram prezentacji

Wyniki Konkursów NCN

21.05.2019
Jedenaścioro badaczy z WBBiB – samodzielnych pracowników, młodych naukowców i doktorantów – uzyskało środki na realizację projektów w ramach rozstrzygniętych właśnie konkursów OPUS, SONATA i PRELUDIUM. Kolejne dwie osoby zdobyły w tym roku granty w konkursie MINIATURA.
więcej o Wyniki Konkursów NCN