Wykłady profesora Thoru Pedersona

W dniach od 9 do 17 maja profesor Pederson z University of Massachusetts Medical School wygłosi na WBBiB serię wykładów pod tytułem Advances in the Molecular and Cell Biology of Gene Expression poświęconych procesom zachodzącym w jądrze komórkowym. Dodatkowo, 15 maja odbędzie się prelekcja na temat historii Nagrody Nobla. Profesor Pederson przejeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Komórki.

W dniach od 9 do 17 maja profesor Thoru Pederson z University of Massachusetts Medical School wygłosi na WBBiB serię wykładów pod tytułem Advances in the Molecular and Cell Biology of Gene Expression. Wykłady zostały wprowadzone w formie kursu do systemu USOSweb (WBT-BT 630E) dzięki czemu studenci i doktoranci mogą za udział w całym cyklu uzyskać 1 punkt ECTS. Plakat z harmonogramem zajęć jest dostępny poniżej.

Dodatkowo, 15 maja o godzinie 12.00 w Sali D107 profesor Pederson wystąpi z odczytem zatytułowanym Alfred Nobel and the History of His Prizes.

Profesor Pederson przejeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Komórki. Jego wizyta jest współfinansowana ze środków KNOW.