Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Co roku, zwykle w okolicach połowy marca, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą dydaktyczną uczelni, w tym również Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Impreza odbywa się w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. Stoiskom informacyjnym towarzyszą prezentacje multimedialne oraz wykłady badaczy z UJ reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie Dnia Otwartego można uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji obowiązujących na Uniwersytetecie, jak również porozmawiać z osobami, które już studiują na uczelni.

Oficjalną stronę Dnia Otwartego UJ, na której prezentowane są między innymi filmy i zdjęcia z minionych wydarzeń, można odwiedzić klikając tutaj.

Edycja 2018

W roku 2018 Dzień Otwarty UJ odbędzie się w piątek, 23 marca. Już teraz serdecznie zapraszamy do Sali Wystawowej (II piętro) w Auditorium Maksimum, gdzie na odwiedzających stoisko WBBiB czekać będą między innymi nowe ulotki o studiach, kalendarze i notesy ze zdjęciami z WBBiB oraz krówki-ciągutki. Informacji o poszczególnych kierunkach udzielać będą studenci Biotechnologii, Biofizyki oraz Biochemii.

Dodatkowo, w czasie dwóch półgodzinnych prezentacji będzie się można dowiedzieć więcej o działalności dydaktycznej i naukowej WBBiB. Prezentacje odbędą się o godzinie 11:45 (Aula Średnia B) i 14:15 (Aula Średnia A).

Data: 23 marca 2018 r.
Godziny: 9:00-15:00.
Miejsce: Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Kraków.