Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Co roku, zwykle w połowie marca, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą dydaktyczną uczelni, w tym również Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Impreza odbywa się w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Stoiskom informacyjnym towarzyszą prezentacje multimedialne oraz wykłady badaczy z UJ reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie Dnia Otwartego można uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji obowiązujących na UJ, jak również porozmawiać z osobami, które już studiują na uczelni. 

Oficjalną stronę Dnia Otwartego UJ, na której prezentowane są między innymi filmy i zdjęcia z minionych wydarzeń, można odwiedzić klikając TUTAJ.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Edycja 2019

W roku 2019 Dzień Otwarty UJ odbędzie się w piątek, 22 marca. Już teraz serdecznie zapraszamy do Sali Wystawowej (II piętro) w Auditorium Maksimum, gdzie na odwiedzających stoisko WBBiB czekać będą między innymi nowe informatory o studiach. Informacji o poszczególnych kierunkach udzielać będą studenci Biotechnologii, Biofizyki oraz Biochemii.

Dodatkowo, w czasie dwóch półgodzinnych prezentacji będzie się można dowiedzieć więcej o działalności dydaktycznej i naukowej WBBiB. 

  • Data: 22 marca 2019 r.
  • Godziny: 9.00-15.00
  • Miejsce: Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Kraków