Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Oferta stypendium dla magistranta w Zakładzie Mikrobiologii

Konkurs na stanowisko magistranta-stypendysty w Zakładzie Mikrobiologii na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w projekcie FIRST TEAM pt. „Epigenetyka paradontozy: metylacja DNA w rozwoju choroby i jako potencjalny cel terapeutyczny”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 września 2018 r.
więcej o Oferta stypendium dla magistranta w Zakładzie Mikrobiologii
Jagiellonian Interdisciplinary PhD Programme

Jagiellonian Interdisciplinary PhD Programme

Od 20 lipca do 10 września doktoranci UJ, którzy mają otwarty przewód doktorski mogą się zapisywać do interdyscyplinarnego programu JIPhDP, finansowanego ze środków Unii Europejskiej (PO WER). Celem programu jest stworzenie doktorantom warunków do poszerzania warsztatu badawczego oraz zwiększenia potencjału naukowego i zawodowego.
więcej o Jagiellonian Interdisciplinary PhD Programme
„Diamentowy Grant” dla studentki WBBiB

„Diamentowy Grant” dla studentki WBBiB

Na stronie internetowej MNiSW przedstawiona została lista zwycięzców tegorocznej edycji konkursu na „Diamentowy Grant’. Jedną z 80 nagrodzonych osób jest jest studentka WBBiB – Aleksandra Synowiec – autorka projektu pt „Identyfikacja receptora wejścia wirusa FHV-1 do komórek gospodarza”. W 7. konkursie studenci UJ zdobyli w sumie 14 grantów, najwięcej spośród wszystkich krajowych uczelni.
więcej o „Diamentowy Grant” dla studentki WBBiB
Rekrutacja na studia w toku

Rekrutacja na studia w toku

Do 10 lipca trwa nabór na studia magisterskie prowadzone na WBBiB. Licencjatów zachęcamy w szczególności do zwrócenia uwagi na uruchomiony w zeszłym roku nowy kierunek, tj. Bioinformatykę z biofizyką stosowaną. Szczegółowe informacje o zasadach i terminach rekrutacji są dostępne na stronie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów (ERK).
więcej o Rekrutacja na studia w toku

Konkurs na stanowisko doktoranta/stypendysty w Zakładzie Immunologii

Konkurs na stanowisko doktoranta/stypendysty w Zakładzie Immunologii na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w projekcie OPUS 13 pt.„Rola białka SLPI w regulacji przeciwbakteryjnej i przeciwwirusowej odpowiedzi immunologicznej w skórze”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2018 r.
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta/stypendysty w Zakładzie Immunologii