Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki

W ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (konkurs DAINA2) w Pracowni Metabolomiki WBBiB UJ oferowane jest stypendium dla doktoranta. Projekt dotyczy badań z zakresu mikrobiologii środowiskowej, biochemii i genetyki molekularnej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 12 października 2022.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki
Nowy rok akademicki

Nowy rok akademicki

W poniedziałek 3 października o godzinie 9.30 w auli P01.1 Zespołu Dydaktyczno-Bibliotecznego odbędzie się wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023.
więcej o Nowy rok akademicki

Stypendium dla magistranta

Konkurs na stanowisko studenta-stypendysty w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin w ramach realizacji projektu badawczego. Zgłoszenia należy przesyłać do 28 września 2022 r.
więcej o Stypendium dla magistranta

Stypendium dla magistranta w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin

Konkurs na stanowisko stypendysty w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB UJ w projekcie NCN SONATA 15 „Kierowana ewolucja molekularna i uczenie maszynowe w badaniach nad zależną od światła oksydoreduktazą protochlorofilidu”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 września 2022 r.
więcej o Stypendium dla magistranta w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin

Konkurs na stypendium naukowe dla studenta

Dwa stypendia dla studentów w Zakładzie Biotechnologii Medycznej w ramach realizacji projektu badawczego. Zgłoszenia należy przesyłać do 5 października 2022 r.
więcej o Konkurs na stypendium naukowe dla studenta