Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Studenckie Projekty Badawcze – wyniki

Studenckie Projekty Badawcze – wyniki

Wydziałowa Komisja rozstrzygnęła 8 stycznia ogłoszony w minionym roku konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE. Środki w wysokości 10 tysięcy złotych na realizację własnych pomysłów naukowych otrzymało 6 zespołów.
więcej o Studenckie Projekty Badawcze – wyniki

Stypendium dla magistranta

Konkurs na stypendystę-magistranta w projekcie NCN OPUS w Zakładzie Biotechnologii Medycznej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 grudnia 2023 r.
więcej o Stypendium dla magistranta
Ruszył wydziałowy Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze

Ruszył wydziałowy Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze

Do 21 grudnia 2023 r. studenci trzeciego roku studiów licencjackich oraz studenci studiów magisterskich ze wszystkich kierunków prowadzonych na WBBiB UJ mogą składać projekty własnych badań i wnioski o przyznanie środków na ich sfinansowanie.
więcej o Ruszył wydziałowy Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze

Stypendium dla doktoranta

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Mikrobiologii w projekcie NCN OPUS (2019/33/B/NZ4/01889) pt. „Karbamylacja jako czynnik etiopatologiczny zaburzeń krzepnięcia krwi w chorobach nerek”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 8 grudnia 2023 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta

Stypendium dla studenta lub doktoranta

Konkurs na stanowiska stypendysty w Zakładzie Biotechnologii Roślin w ramach realizacji projektu badawczego finansowanego z środków programu OPUS24 NCN pt. „Struktura i biosynteza hemiceluloz pierwotnej ściany komórkowej drzew i ich znaczenie w mechanice komórki roślinnej”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 listopada 2023 r.
więcej o Stypendium dla studenta lub doktoranta