Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Wykłady profesora Thoru Pedersona

W dniach od 9 do 17 maja profesor Pederson z University of Massachusetts Medical School wygłosi na WBBiB serię wykładów pod tytułem Advances in the Molecular and Cell Biology of Gene Expression poświęconych procesom zachodzącym w jądrze komórkowym. Dodatkowo, 15 maja odbędzie się prelekcja na temat historii Nagrody Nobla. Profesor Pederson przejeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Komórki.
więcej o Wykłady profesora Thoru Pedersona

Ruszyły przygotowania do „Pikniku pod dębem”

Zakład Biofizyki zaprasza gorąco do wzięcia udziału w „Pikniku pod dębem”. Tegoroczna edycja tego niezwykłego wydarzenie odbędzie się w piątek 8 czerwca, pod hasłem „Zdrowo czy nie zdrowo, ale na sportowo”. Specjalnie z myślą o kreatywnych studentach już teraz przygotowane zostały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Informacje o konkursach dla pracowników wkrótce.
więcej o Ruszyły przygotowania do „Pikniku pod dębem”

Wizyta prof. Juliana Kinderlerera

W dniach od 23 do 27 kwietnia gościć będziemy na WBBiB profesora Juliana Kinderlerera. Profesor Kinderlerer w latach 2006-2016 przewodniczył Europejskiej Grupie Etyki w Nauce i Nowych Technologiach (EGE). W czasie swego pobytu wygłosi 6 wykładów, za które studenci i doktoranci WBBiB mogą otrzymać 1 punkt ECTS. Profesor Kinderlerer przyjeżdża do Krakowa na zaproszenie dr. Gregora Beckera z Zakładu Biofizyki.
więcej o Wizyta prof. Juliana Kinderlerera

Cykl wykładów profesora Newby'ego

W maju na zaproszenie Zakładu Biotechnologii Medycznej z gościnną wizytą przebywać będzie na WBBiB prof. Andrew Newby z Uniwersytetu w Bristolu, specjalista w dziedzinie biologii naczyń krwionośnych. W dniach od 8 do 17 maja profesor Newby wygłosi serię wykładów pod wspólnym tytułem „Choroby układu krążenia: nowe strategie badawcze i kliniczne”.
więcej o Cykl wykładów profesora Newby'ego

Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze otwarty

Po raz dziewiąty studenci WBBiB UJ mogą się ubiegać o 10 000 zł na realizację własnego pomysłu naukowego. Zgłoszenia do konkursu na Studenckie Projekty Badawcze przyjmowane będą do 24 maja 2018 r. (czwartek) do godziny 15.00. Ustne prezentacje projektów przed Komisją Konkursową zaplanowane zostały na 28 maja.
więcej o Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze otwarty